fbpx

Kas yra WordPress turinio valdymo sistema?

Dažnai kyla klausimai: kas yra „WordPress“? Kam naudojamas „WordPress“?

„WordPress“ pagrindu sukurta daugiau nei trečdalis pasaulio svetainių. Kuriant svetaines naudojami patogūs šablonai, skirti visiems – nuo asmeninių tinklaraštininkų iki didelių korporacijų – ši galinga svetainių kūrimo ir turinio valdymo sistema (TVS) sudaro sąlygas bet kam greitai susikurti savo svetainę. „WordPress“ platforma yra lanksti ir jos elementai lengvai pritaikomi pagal kiekvieno poreikius. Toliau aptarsime šios puliariausios pasaulyje svetainių kūrimo sistemos privalumus.

„WordPress“ nemokama visiems

„WordPress“ atsirado 2003 m. Kaip nemokama tinklaraščių programinės įrangos dalis, sukurta Mike’o Little’o ir Mike’o Mullenweg’o, kurie ir toliau valdo „WordPress.org“ – kompaniją, kuri išlaiko „WordPress“ prienamą visiems, norintiems sukurti svetainę ar tinklaraštį.

Funkcijos, dėl kurių „WordPress“ taip patraukė tinklaraštininkus ir kitų rūšių interneto svetainių kūrėjus, taip pat patiko kur kas platesnei auditorijai, įskaitant kai kurias žymiausias JAV ir viso pasaulio bendroves. Dabar „WordPress“ naudoja ne tik blogų kūrėjai, bet ir didžiosios pasaulinės įmonės, įskaitant „Sony Music“, „Variety“, „Time, Inc.“ ir „Disney Company“, taip pat milijonai mažesnių verslų ir asmeninių svetainių.

Šiuo metu yra apie 450 milijonų puslapių, kurie naudoja “Wordpress”.

„WordPress“ lengva naudoti ir keisti

„WordPress“ yra nemokamas atviro kodo svetainių kūrimo įrankis, parašytas programavimo kalba PHP. Tai leidžia kiekvienam ne tik naudotis programine įranga, bet ir ją modifikuoti taip, kad atitiktų individualius poreikius, ir dalintis tais pakeitimais su kitais. „Atvirojo kodo“ programinė įranga yra viešai prieinama ir visada nemokama, todėl naudojant „WordPress“ žinosite, kad atsiradus naujai jos versijai, ji netaps jums netikėtai mokama.

Pradėti dirbti su „WordPress“ svetaine yra labai paprasta, tereikia atsisiųsti kopiją iš „WordPress.org“ ir įdiegti ją savo serveryje.

„WordPress“ tinka visiems naudotojams

„WordPress“ gali naudotis visi – nuo pradedančiojo iki patyrusio kūrėjo. Naujiems vartotojams, neturintiems dizaino ar puslapių kūrimo patirties, „WordPress“ svetainę galima sukurti vieno paspaudimo metodu, kai įdiegiama visa šabloninė svetainė iškart, naudojant vieną iš šimtų nemokamų „WordPress“ temų. Šios temos leidžia naudotojams tinkinti įvairias funkcijas, pvz., svetainės antraštę ar spalvas, tiesiai iš prietaisų skydelio ir nereikia žinoti jokio kodo.

Naudotojams, turintiems patirties programuojant ar kuriant svetaines, „WordPress“ suteikia prieigą prie visų programinės įrangos kodų, įskaitant jos temą ir papildinių sistemas, programų sistemą ir scenarijus, kad ją būtų galima pritaikyti pagal bet kurios svetainės poreikius. Kadangi „WordPress“ galima modifikuoti įvairiais būdais, jis gali būti pritaikyta ir keičiama, kad atitiktų besikeičiančius besiplečiančio verslo poreikius.

„WordPress“ yra lankstus

Viena iš priežasčių, kodėl „WordPress“ yra toks populiarus, yra beveik begalinis lankstumas. „WordPress“ suteikia prieigą prie plačios nemokamų temų galerijos, kurią vartotojai gali bet kada pasirinkti, norėdami nustatyti ar pakeisti svetainės išvaizdą ir funkcijas. Norint išsiskirti, galima rinktis mokamas WordPress temas ar papildinius, kurie dažnai suteikia konkurencinio pranašumo. Tačiau svarbiausiais pranašumo aspektais išlieka puslapio greitis, bendras puslapio stilius ir tai, kaip patogiai išdėstyta informacija. Tačiau pasitaiko, kad nepatyrę puslapių kūrėjai pridiegia per daug papildinių, kurie lėtina puslapio veikimą, todėl visada reikėtų pasitikrinti, koks jūsų svetainės greičio indeksas.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *